Genus kosmetika

Keratin

FOR TREATED AND DAMAGED HAIR

Restructuring Shampoo

Atkuriamasis šampūnas dažytiems bei pažeistiems plaukams.

Su keratinu ir šilko proteinais. Ypač veiksmingai išvalo, atkuria plauko struktūrą, drėkina ir maitina.Plaukai tampa lygus, nesivelia, atgauna sveiką blizgesį.

Restructuring Mask

Atkuriamoji kaukė dažytiems bei pažeistiems plaukams.Su keratinu ir šilko proteinais. Ypač veiksmingai atkuria plauko struktūrą, drėkina ir maitina.Plaukai tampa lygus ir minkšti, nesivelia, atgauna sveiką blizgesį.

Anti Frizz Restructuring Cream

Atkuriamasis anti frizz kremas dažytiems plaukams.

Su keratinu ir šilko proteinais. Švelni kreminė konsistencija su braškių ir kivi ekstraktais ypač veiksmingai atkuria plauko struktūrą, drėkina ir maitina. Ženšenis tonizuoja ir stiprina plaukus.Plaukai tampa lygus ir minkšti, nesivelia, atgauna sveiką blizgesį. Naudoti ant drėgnų arba Ampulės dažytiems ir pažeistiems plaukamsplaukų formuojant šukuoseną. Turi anti-statinį efektą. Nenuplauti!!!

Restructuring Lotion

Serumas ir ampulės dažytiems ir pažeistiems plaukams.Su keratinu ir šilko proteinais. Veiksmingai atstato, drėkina ir maitina plaukus.Glotnina ir suteikia blizgesį. Plaukai tampa minkšti, paklusnus ir nesivelia.Neapsunkina plaukų.
Naudojimo būdas: po galvos plovimo paskirstyti per visą plaukų ilgi ir ant galiukų.
Sušukuoti plaukus. Nenuplauti!!!

Split Ends Restructuring Treatment

Atkuriamasis serumas plaukų galiukams.Su keratinu ir šilko proteinais. Ypač veiksmingai atkuria pažeistų plaukų galiukų struktūrą, apsaugo nuo drėgmės.Naudojamas ant drėgnų arba sausų plaukų.Nenuplauti!!!