Genus kosmetika

Intense Restoring

FOR FRIZZY AND DAMAGED HAIR

Shampoo Intense Restoring

Intensyvaus atstatymo šampūnas garbanotiems ir pažeistiems plaukams. Su šilko proteinais, vaisių ekstraktais ir žen-šenio šaknies ekstraktu.Maitina plaukus, suteikiant šilkinio švelnumo. Drėkina ir atstato pažeisto plauko struktūrą. Atstato suskilusius plaukų galiukus.

Intense Restoring Fluid Oil

Intensyvaus atstatymo aliejus-fluidas garbanotiems ir pažeistiems plaukams. Su keratinu, makadamijos riešutu aliejumi bei argano aliejumi.Drėkina plaukus jų neapsunkinant. Plaukai tampa minkšti, sveikai žvilgantys bei paklusnus. Taip pat priemonė apsaugo galvos odą nuo dažymų bei kitų cheminių procedūrų poveikio.

Intense Restoring Mask

Intensyvaus atstatymo kaukė garbanotiems ir pažeistiems plaukams.Su šilko proteinais bei avokado aliejumi.Maitina plaukus, suteikiant šilkinio švelnumo. Drėkina ir atstato pažeisto plauko struktūrą. Su antistatikais.

Intense Restoring Lotion

Intensyvaus atstatymo skystis garbanotiems ir pažeistiems plaukams.Sukurtas riebalų alkoholių bei ketvirtinių amonių pagrindu bei įvairių augalinių aliejų pagrindų.Plaukai akimirksnių tampa minkšti bei atgauną sveiką žvilgesį. Plaukai atrodo sveikai ir tvarkingai. Taip pat atstato galvos odos balansą