Genus kosmetika

Hyaluronic

Color Protection

FOR COLORED HAIR

Color Protection Shampoo

Šampūnas dažytiems plaukams.Ypač rekomenduojamas dažytiems plaukams po dažymo. Ypatinga formulė su hialurono rūgštimi ir multivitaminų kompleksu, veiksmingai maitina, nuvalo, drėkina. Neapsunkina plaukų. Suteikia minkštumo ir blizgesio. Apsaugo dažytų plaukų spalvą.

Color Protection Mask

Kaukė dažytiems plaukams.Ypač rekomenduojama dažytiems plaukams po dažymo. Ypatinga formulė su hialurono rūgštimi ir multivitaminu kompleksu, veiksmingai maitina ir  drėkina. Neapsunkina plaukų. Suteikia minkštumo ir blizgesio. Apsaugo dažytų plaukų spalvą.

Color Protection Conditioner

Kondicionierius dažytiems plaukams.Ypač rekomenduojamas dažytiems plaukams po dažymo. Ypatinga formulė su hialurono rūgštimi ir multivitaminu kompleksu, veiksmingai maitina ir  drėkina. Neapsunkina plaukų. Suteikia minkštumo ir blizgesio. Apsaugo dažytų plaukų spalvą.

Color Sealing Cream

Kremas dažytiems plaukams.Išlyginantis kremas. Ypač rekomenduojamas dažytiems plaukams po dažymo kaip dažymo procedūros užbaigimas. Ypatinga formulė su hialurono rūgštimi ir multivitaminu kompleksu, veiksmingai maitina ir  drėkina bei atkuria plauko struktūrą po dažymo. Neapsunkina plaukų. Suteikia minkštumo ir blizgesio. Apsaugo dažytų plaukų spalvą. Nuplaunamas.